اطلاعیه ثبت نام قطعی سال تحصیلی 1400-1401

ولی محترم سلام و عرض ادب ضمن آرزوی توفیق و سلامتی احتراماً به استحضار می رساند؛

 پیرو دستورالعمل ثبت نام در مدارس و مراکز غیردولتی سال تحصیلی 1400-1401 ابلاغی مدیرکل محترم آموزش وپرورش استان خراسان رضوی به شماره18485/192/601 مورخ22/03/1400 آیین نامه اجرایی ثبت نام در مدارس امام رضا علیه السلام به شرح ذیل تقدیم می گردد .

خواهشمند است، ضمن مطالعه دقیق و رعایت موارد ذیل تا پایان پروسه ثبت نام همراه ما باشید.

  1. باتوجه به عدم ارسال شهریه مصوب از سوی آموزش و پرورش ، شهریه سال جاری به صورت پیش بینی و علی الحساب با درصدی افزایش در شهریه سال قبل در سامانه بارگزاری گردیده است؛ لذا شهریه مصوب پس از اخذ پوستر از آموزش و پرورش و هزینه خدمات مازاد آموزشی و پرورشی پس از تصویب به صورت قطعی اعلام خواهد گردید .بدیهی است میزان افزایش یا کاهش شهریه نسبت به مبلغ علی الحساب دریافتی در حساب بدهکاری یا بستانکاری دانش آموز لحاظ و طی سال تحصیلی اخذ یا عودت خواهد شد.
  2. پرداخت کل مبلغ شهریه به صورت یکجا کاملا اختیاری می باشد. و در صورت واریز مشمول 7% تخفیف نسبت به مابه التفاوت مبلغ حداقل نقدی تا کل مبلغ شهریه خواهد شد.
  3. شرایط پرداخت اقساطی الباقی شهریه پس از قطعی شدن، همچون سنوات قبل در طی  5  قسط (مهرتا بهمن ماه) از طریق درگاه مستقر در سامانه شهریه امکان پذیر می باشد. لازم است یک فقره چک معتبر صیادی در وجه بنیاد فرهنگی رضوی بدون خط خوردگی و پشت نویسی با امضای صاحب حساب جهت پشتوانه پرداخت اقساط به مبلغ کل مانده بدهی شهریه در روز حضور (طبق جدول پیوست شماره 1 )تحویل امور مالی شود.
  4. در خصوص هزینه انصراف از ثبت نام، بند ج ماده 8  دستورالعمل ارسالی از اداره کل رعایت می گردد. لیکن در صورت انصراف بعد از ابلاغ شیوه نامه ثبت نام، مبالغ معادل بند الف و ب ماده 9 دستورالعمل فوق الذکر کسر و الباقی مسترد خواهد شد.

بند ج ماده 8) در صورت انصراف اولیا دانش آموزان از پیش ثبت نام تا قبل از ابلاغ شیوه نامه ثبت نام به تفکیک دوره های تحصیلی ، تمامی وجوه و اسناد دریافتی به اولیا مسترد خواهد شد و پس از آن مشمول مصوبه جلسه 337 شورای نظارت مرکز مورخ 26/11/1379 خواهد بود.

ماده 9) چگونگی پرداخت شهریه دانش آموزان در صورت انصراف مصوبه جلسه 337 شورای نظارت مرکز مورخ 26/11/1379 :

با استناد به سیصد و سی و هفتمین جلسه شورای سیاستگذاری و نظارت مرکزی وزارت مطبوع مبنی بر چگونگی پرداخت شهریه دانش آموزان در صورت انصراف موارد زیر اطلاع رسانی می گردد:

الف) چنانچه دانش آموزی پس از ثبت نام قطعی و قبل از شروع سال تحصیلی، از تحصیل در مدرسه غیردولتی منصرف شود ، معادل 5 درصد شهریه را باید پرداخت نماید.

ب) اگر دانش آموزی پس از شروع سال تحصیلی و قبل از امتحانات نوبت اول از تحصیل در مدرسه غیردولتی منصرف شود، معادل 50% شهریه را باید بپردازد و اگر پس از امتحانات نوبت اول انصراف دهد، کل شهریه باید پرداخت شود.

 

تبصره: در صورت پذیرفته شدن دانش آموز در مدارس تیزهوشان و ارائه اسناد مثبته، حداکثر تا 2 هفته پس از اعلام نتایج اولیه مدارس تیزهوشان، مبلغ دریافتی بدون کسر عودت می گردد. ملاک پذیرش، تحویل برگه قبولی مدارس تیزهوشان به بنیاد فرهنگی رضوی صرفا در موعد مقرر می باشد.
تبصره: در صورتی که دانش آموزی قصد انصراف پس از ثبت نام داشته باشد می بایست فرم انصراف را تکمیل نموده و به مدیر محترم آموزشگاه تحویل دهد.

  1. زمان ثبت نام از طریق سامانه شهریه به آدرس http://payment.bonyadfarhangi.aqr.ir   از تاریخ  28/04/1400 تا 12/05/1400طبق جدول پیوست شماره 1 می باشد. اولیا محترم می بایست در مهلت مقرر اطلاعات خود را تکمیل و پرداخت اولیه را انجام دهند. لذا دانش آموزانی که در مهلت مقرر نسبت به انجام ثبت نام اولیه اقدام نموده اند امکان تکمیل ثبت نام و مراجعه به آموزشگاه را  دارند؛ در غیر این صورت دانش آموز انصرافی تلقی می گردد.

تذکر مهم : خواهشمند است قبل از جدول زمان بندی حضور (پیوست شماره 1)فرآیند تکمیل فرم ها و پرداخت اولیه انجام شود و پس از آن در مهلت مقرر به آموزشگاه مراجعه نمایید در غیر اینصورت به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و اولویت سلامت سایر اولیا آموزشگاه از ارائه خدمات معذور می باشد.

تبصره: نام کاربری و رمز عبور مطابق کدملی دانش آموز بدون صفر اولیه است .

  1. در خصوص سرویس ایاب ذهاب در صورت برگزاری مدارس به صورت حضوری و پس از تعیین تکلیف توسط مراجع بالادستی دستورالعمل لازم صادر خواهد شد و به اطلاع اولیای گرامی خواهد رسید. بدیهی است استفاده از سرویس در مدارس امام رضا (ع) کاملا اختیاری بوده و مستقل از شهریه می باشد که توسط شرکت مجری حسب مصوبات قانونی تعیین و اخذ می گردد و لذا برقراری سرویس منوط به درخواست و تامین هزینه توسط اولیای محترم خواهد بود.
  2. قرارداد های موجود در سامانه شهریه در مدرسه تنظیم و هنگام حضور تحویل ولی می گردد.
  3. توجه به جدول  پیوست شماره 1 و دو مزید امتنان خواهد بود .
  4. استفاده از خودکار شخصی جهت امضای قرار داد ها مورد تاکید است .

10)به همراه داشتن فرم تکمیل شده پیوست شماره 2 در روز حضور ،ضروری است.

 

 

 
 

اطلاعیه ثبت نام قطعی سال تحصیلی 1400-1401

 
ولی محترم سلام و عرض ادب ضمن آرزوی توفیق و سلامتی احتراماً به استحضار می رساند؛
متن کامل اطلاعیه در صفحه ثبت نام قطعی دانش آموزان در سال تحصیلی 1401-1400 قابل رویت می باشد.همچنین برای دریافت و مشاهده اطلاعیه میتوانید از فایل ذیل استفاده نمایید.
 
 
📋📋
📋📋

مدارک لازم جهت ثبت نام پایه هشتم و نهم

 

جدول زمانبندی حضور اولیا محترم

👇👇

🗂️🗂️ پیوست شماره 1  🗂️🗂️

فرم اطلاعات شناسنامه ای دانش آموز و ولی

👇👇

🗂️🗂️ پیوست شماره 2 🗂️🗂️

 
جهت ورود به سامانه
در قسمت نام کاربری و رمز عبور
کد ملی دانش آموز بدون صفر اول
را وارد نماید